Enfold v3.6 - en to nb_NO translation catalogue (137 entries)

en: (Edit)
nb_NO: (Rediger)

en: 404 - Page not Found
nb_NO: 404 - Finner ikke siden

en: 404 Not Found
nb_NO: 404 Kunne ikke finne

en: About
nb_NO: Om

en: Add Images
nb_NO: Legg til bilde

en: Add to Gallery
nb_NO: Legg til i galleri

en: Advertise here
nb_NO: Annonser her

en: All
nb_NO: Alle

en: Always double check your spelling.
nb_NO: Husk å alltid dobbeltsjekke stavingen.

en: Archive for category:
nb_NO: Arkiv for kategori:

en: Archive for month:
nb_NO: Arkiv for måned:

en: Archive for:
nb_NO: Arkiv for:

note: Name of the template
en: Archives
nb_NO: Arkiv

en: Archives by Month:
nb_NO: Akriv etter måned

en: Archives by Subject:
nb_NO: Arkiv etter emne

en: Attention!
nb_NO: Obs!

en: Available Pages
nb_NO: Tilgjengelige sider

en: Avia Layout Builder
nb_NO: Avia Layout bygger

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Black
nb_NO: Svart

en: Blog - Latest News
nb_NO: Blog  - Siste nytt

en: Blue
nb_NO: Blå

en: Bookmarks
nb_NO: Bokmerker

en: Border
nb_NO: Ramme

en: Bottom
nb_NO: Bunn

en: Button Color
nb_NO: Farge på knapp

en: Button Link?
nb_NO: Knapp link?

en: by
nb_NO: av

en: Change Image
nb_NO: Bytt bilde

en: Check your spelling.
nb_NO: Kontroller stavingen.

en: Choose Template Name
nb_NO: Velg navn på mal

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Color
nb_NO: Farge

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Comments Disabled
nb_NO: Kommentarer deaktivert

en: Copyright
nb_NO: Kopirett

en: Custom Color
nb_NO: Egendefinert farge

en: Custom Widget Area
nb_NO: Custom Widget område

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Edit Frontpage
nb_NO: Rediger forside

en: Edit profile for User:
nb_NO: Rediger profil for brukeren:

en: Edit the profile description here.
nb_NO: Rediger profile besrkivelsen her.

en: Enter a value for the height
nb_NO: Angi en verdi for høyden

en: Enter Video URL
nb_NO: Angi video URL

en: Entries by
nb_NO: Oppføringer av

en: Entry with Sidebar
nb_NO: Oppføring med sidebar

en: Entry without Sidebar
nb_NO: Oppflring uten sidebar

en: Error 404 - page not found
nb_NO: Error 404 - Ooops vi finner ikke denne siden

en: Expand
nb_NO: Ekspander

en: For best search results, mind the following suggestions:
nb_NO: For best søkeresultat prøv følgende:

en: for:
nb_NO: for;

en: Forums
nb_NO: Forum

en: Gallery
nb_NO: Galleri

en: General Info
nb_NO: Generell info

en: Green
nb_NO: Grønn

en: Grey
nb_NO: Grå

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Hover Text
nb_NO: Hover tekst

en: Icon Link
nb_NO: Ikon lenke

en: If you are not happy with the results below please do another search
nb_NO: Hvis du ikke er fornøyd med resultatet under kan du prøve et nytt søk

en: Image
nb_NO: Bilde

en: in
nb_NO: i

en: Info Bubble Content:
nb_NO: Info boble innhold:

en: Information
nb_NO: Informasjon

en: is available!
nb_NO: er tilgjengelig!

en: It seems your are no longer logged in. Please reload the page and try again
nb_NO: Det virker som du ikke lenger er logget inn. Vennligst oppdater siden og prøv igjen

en: Leave a Reply
nb_NO: Legg igjen et svar

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Link to:
nb_NO: Lenke til:

en: Map Type:
nb_NO: Kart type:

en: Move
nb_NO: Flytt

en: New Message
nb_NO: Ny melding

en: New Search
nb_NO: Nytt søk

en: Nothing Found
nb_NO: Vi fant ingenting

en: Orange
nb_NO: Oransje

en: Page
nb_NO: Side

en: Page %d of %d
nb_NO: Side %d av %d

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Paragraph
nb_NO: Paragraf

en: Permanent Link:
nb_NO: Permanent lenke:

en: Pink
nb_NO: Rosa

en: Please try another search term
nb_NO: Vennligst prøv et annet annet søkeord

en: Popular
nb_NO: Populær

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvisning

en: Profile for User:
nb_NO: Profil for bruker:

en: Purple
nb_NO: Lilla

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: Recent
nb_NO: Siste

en: Red
nb_NO: Rød

en: Redo
nb_NO: Utfør igjen

en: reply
nb_NO: svar

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
nb_NO: Søkeresultater for &quot;%1$s&quot;

en: Search results for:
nb_NO: Søkeresultater for:

en: search results for:
nb_NO: søkeresultater for:

en: Select
nb_NO: Velg

en: Select a page
nb_NO: Velg en side

en: sent by contact form at
nb_NO: Sent av kontaktskjema på

en: Share by Mail
nb_NO: Del med epost

en: Share on
nb_NO: Del med

en: Share this entry
nb_NO: Del dette innlegget

en: Show
nb_NO: Vis

en: Show Details
nb_NO: Vis detaljer

en: Silver
nb_NO: Sølv

en: Sorry, no posts matched your criteria
nb_NO: Beklager, ingen innlegg matchet dine kriterier

en: Sorry, no posts matched your criteria. Please try another search
nb_NO: Beklager ingen innlegg matchet ditt søkekriterie. Vennligst prøv et nytt søk.

en: Sorry, the post you are looking for is not available. Maybe you want to perform a search?
nb_NO: Beklager vi finner ikke innlegget du leter etter. Vil du prøve et annet søk?

en: Square
nb_NO: Firkant

en: Subscribe
nb_NO: Abonner

en: Tab 1
nb_NO: Tab1

en: Teal
nb_NO: Blågrønn

en: Thank you for your Message!
nb_NO: Takk for din hendvendelse!

en: The 20 latest Blog Posts
nb_NO: De siste 20 artikler

en: The 8 latest Portfolio Entries
nb_NO: De 8 siste Portfolio innlegg

en: Theme Color
nb_NO: Theme farge

en: to RSS Feed
nb_NO: på RSS strøm

en: To search the site please enter a valid term
nb_NO: For å søke på siden må du bruke et gyldig søkeord

en: Top
nb_NO: Topp

en: Try a similar keyword, for example: tablet instead of laptop.
nb_NO: Prøv et lignende søkeord.

en: Try similar keywords, for example: tablet instead of laptop.
nb_NO: Prøv lignende søkeord.

en: Try using more than one keyword.
nb_NO: Prøv å bruke mer enn ett søkeord.

en: Undo
nb_NO: Angre

en: Video Format
nb_NO: Video format

en: Video height
nb_NO: Video høyde

en: View all results
nb_NO: Vis alle resultater

en: Week %1$s
nb_NO: Uke %1$s

en: Width
nb_NO: Bredde

en: You are here:
nb_NO: Du er her:

en: You might also like
nb_NO: Kanskje du også liker disse

en: You might want to consider some of our suggestions to get better results:
nb_NO: Du bør kanskje vurdere noen av våre forslag for å få bedre resultater:

en: Your Message:
nb_NO: Din beskjed:

en: Your session timed out. Simply reload the page and try again
nb_NO: Økten ble tidsavbrutt. Bare oppdater siden og prøv igjen
